Posiadasz doświadczenie w środowiskach Unix/Linux i Windows, pracowałeś z sieciami LAN, WAN i serwerami WTS, a zarządzanie projektami i optymalizacja procesów nie są Ci obce? Dołącz do zespołu działającego w branży lotniczej i wesprzyj firmę w obszarze infrastruktury informatycznej jako: Specjalista ds. Infrastruktury IT Ref. no: SII/02/2021/Rz, Lokalizacja: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Instalacja, konfiguracja i administracja powierzonymi zasobami IT: serwerami MS Windows i Linux/UNIX, systemami bazodanowymi MS SQL, systemami komunikacji wewnątrz firmy i intranetem.
  • Utrzymywanie kontaktów z użytkownikami końcowymi systemów IT oraz „2/3rd levels support” w celu eliminowania problemów związanych z eksploatacją sprzętu komputerowego i zainstalowanego oprogramowania.
  • Kontakt z centralą IT w Niemczech, w celu ustalania standardów, konsultacji, rozwiązywania problemów.
  • Utrzymywanie w sprawności urządzeń związanych z przetwarzaniem i z przesyłaniem informacji oraz zapewnienie odpowiedniego serwisu i zarządzania systemem.
  • Diagnozowanie nieprawidłowości w pracy systemów IT.
  • Konsultacja oraz szkolenie użytkowników systemów IT.
  • Wsparcie w zakresie maszyn produkcyjnych wyposażonych w urządzenia IT i komputerów powiązanych z maszynami.
  • Zapewnienie odpowiedniego poziomu serwisu sprzętu i oprogramowania.
  • Zapewnienie bezpieczeństwa wewnętrznego i zewnętrznego systemów IT zgodnie z wymaganiami polityki bezpieczeństwa IT.

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.
  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Znajomość sieci komputerowych LAN.
  • Znajomość systemów Linux/Unix.
  • Znajomość systemów serwerowych Windows.
  • Umiejętność administrowania systemów bazodanowych MS SQL.
  • Znajomość komputerów PC od strony sprzętu jak i oprogramowania systemowego.
  • Pięć lat doświadczenia na podobnym stanowisku.

Oferujemy

  • Możliwość stabilnego zatrudnienia i rozwoju w międzynarodowym zespole i projekcie "Greenfield".
  • Prywatną opieka medyczną (również dla Twojej rodziny).
  • Dopłaty do posiłków.
  • Dofinansowanie do kursów i szkoleń.
  • Fundusz socjalny.
  • Kartę Multisport.
  • Roczną premię.

Cześć! Jestem Olga i prowadzę ten proces rekrutacyjny. Jeśli masz pytania - jestem. Miło będzie mi Cię poznać!

Kontakt: Olga Kamińska, olga.kaminska@hrcontact.co, +48 500 035 642.