Dołącz do naszego rosnącego zespołu ambitnych i skoncentrowanych na kliencie specjalistów HR. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy Stażysty-rekrutera, który będzie rozwijał się w naszej agencji rekrutacyjnej pod okiem najlepszych profesjonalistów w branży HR. Nr ref.: RS/07/2021/JA, Lokalizacja: Jasionka/Rzeszów

Opis stanowiska

Podczas stażu nauczysz się z jak:

  • przygotować strategię rekrutacji,
  • tworzyć persony kandydatów,
  • przygotować unikalną treść ogłoszeń o pracę,
  • pozyskiwać potencjalnych kandydatów i wchodzić z nimi w interakcje w sieciach zawodowych i mediach społecznościowych,
  • pracować z systemami rekrutacyjnymi ATS i Linkedin RPS,
  • zapewnić kandydatowi i pracodawcy doskonałe pole współpracy podczas rekrutacji.

Wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego (min. B2-C1),
  • język polski - native,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • zdolność i chęć szybkiego uczenia się nowych umiejętności,
  • student/ka ostatniego roku studiów lub absolwent/ka.

Oferujemy

  • możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu dla najlepszych osób,
  • płynne wprowadzenie do procesów rekrutacji,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • atmosferę opartą na współpracy.

Dodatkowe informacje dla Ciebie:

  • Nasze biuro znajduje się w Jasionce koło Rzeszowa (naprzeciwko lotniska).
  • Staż będzie trwał 3 miesiące.
  • Po odbytym stażu najlepszym osobom będziemy mogli zaoferować zatrudnienie w naszej agencji.
  • Proces rekrutacji jest oparty na 2 etapach (1 x rozmowa + 1 x zadanie).

www.hrcontact.co