Jeśli chcesz rozwijać swoje kompetencje pracując w nowoczesnej aptece, zapraszamy do naszego zespołu. Poszukujemy osoby na stanowisko: Technik Farmaceutyczny, Nr ref.: TF/08/19/WRO Lokalizacja: Wrocław

Opis stanowiska

  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
  • Doradztwo i kontakt z pacjentem.
  • Przyjmowanie i realizacja recept.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, dyplom technika farmaceutycznego.
  • Ukończony staż zawodowy (warunek konieczny).
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Elastyczny grafik pracy.
  • Pakiet benefitów: karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna.
  • Rabaty pracownicze.
  • Możliwość pracy na zmianie 12h.
  • Wsparcie zespołu.

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

W razie pytań, służymy pomocą:

Katarzyna Jopek

e mail: katarzyna.jopek@hrcontact.co

tel. 786 955 636

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.