Jeżeli dobro i obsługa pacjenta jest dla Ciebie najważniejsza. Jeżeli cenisz pracę z ludźmi i rozumiesz ich potrzeby. Jeżeli Twój własny rozwój jest dla ciebie priorytetem to zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Magister Farmacji, Nr ref.: MF/12/19/ŁB, Lokalizacja: Łobez

Opis stanowiska

  • Dbanie o pacjentów i nawiązywanie z nimi ciepłych relacji.
  • Codzienna pomoc pacjentom w ich dylematach dotyczących zdrowia.
  • Zalecenia dotyczące stosowania leków i suplementów.
  • Realizacja recept.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe oraz prawo wykonywania zawodu.
  • Znajomość programu Kamsoft będzie atutem.
  • Naturalna chęć niesienia pomocy pacjentom.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w aptece 6cio dniowej.
  • Umowę o pracę i zatrudnienie na czas nieokreślony.
  • Bardzo dobre wynagrodzenie plus premię.
  • Szkolenia płynnie wprowadzające do pracy na stanowisku.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w grupie.
  • Pakiet benefitów w postaci: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, upominków okolicznościowych.

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów.
Miło nam będzie Ciebie poznać!

Twój konsultant to: Urszula Żyradzka
Numer telefonu: +48 884 729081