Jeśli posiadasz wykształcenie farmaceutyczne, stawiasz na rozwój kompetencji i poszukujesz stabilnego zatrudnienia, zapraszamy Ciebie do zapoznania się z naszą ofertą na stanowisko:   Technik Farmaceutyczny, Nr ref.: TF/03/20/PZN, Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska

  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
  • Przyjmowanie i realizacja recept.
  • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków.
  • Wykonywanie leków recepturowych.

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe, dyplom technika farmaceutycznego.
  • Ukończony staż zawodowy (warunek konieczny).
  • Otwartość i chęć niesienia pomocy pacjentom.
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca tylko w niedziele handlowe.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet benefitów w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.

Wyślij nam swoje CV – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Możesz dołączyć do zgranego zespołu farmaceutów w placówce należącej do ogólnopolskiej sieci aptek, która wielokrotnie została wyróżniona za jakość obsługi klienta i przyjazne miejsce pracy.

Miło nam będzie Cię poznać!

Twój konsultant to: Katarzyna Jopek

Numer telefonu: +48 786 955 636

E-mail: katarzyna.jopek@hrcontact.co

Będąc specjalistami w rekrutacji zapewnimy Ci doradztwo, jak efektywnie przejść proces rekrutacji, zgodny z Twoim rozwojem zawodowym.