Jeżeli dobro i obsługa pacjenta jest dla Ciebie najważniejsza. Jeżeli cenisz pracę z ludźmi i rozumiesz ich potrzeby. Jeżeli Twój własny rozwój jest dla ciebie priorytetem to zapraszamy do aplikowania na stanowisko: Magister Farmacji, Nr ref.: MF/07/20/INO, Lokalizacja: Inowrocław

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków należeć będzie:

  • Sprzedaż leków oraz wykonywanie leków recepturowych.
  • Realizacja recept.
  • Zamawianie i przyjmowanie towaru zgodnie z dokonanymi zamówieniami.
  • Monitorowanie stanów magazynowych, terminów ważności oraz leków nierotujących.
  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie apteki i dobrą atmosferę w pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe oraz prawo wykonywania zawodu.
  • Znajomość programu KamSoft będzie atutem.
  • Naturalna chęć niesienia pomocy pacjentom.

Wyślij nam swoje CV – skontaktujemy się z Tobą w ciągu 24h.

Oferujemy

  • Bardzo dobre, konkurencyjne wynagrodzenie plus premię dającą satysfakcję.
  • Możliwość pracy w systemie 12h.
  • Szkolenia płynnie wprowadzające do pracy na stanowisku.
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy w grupie farmaceutów.
  • Pakiet benefitów w postaci: karty Multisport, prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenia na życie i inne.

Możesz dołączyć do zgranego zespołu farmaceutów w placówce należącej do ogólnopolskiej sieci aptek, która wielokrotnie została wyróżniona za jakość obsługi klienta i przyjazne miejsce pracy.

Miło nam będzie Cię poznać! 😉

Twój konsultant to: Urszula Żyradzka

📞 Numer telefonu: +48 884 729 081

💬 E-mail: urszula.zyradzka@hrcontact.co