Określibyś siebie jako osobę zorientowaną na szczegóły, skupulatną i sumienną? Jeśli do tego wiążesz swoją przyszłość z branżą lotniczą, nie zwlekaj, zaaplikuj i dołącz do jenego z największych i najnowocześniejszych na świecie centrów serwisowych dla silników lotniczych jako: Inżynier ds. Dokumentacji Technicznej, Nr ref.: IDT/09/21/R, Lokalizacja: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Odpowiedzialność za kontrolowanie, monitorowanie i raportowanie dostępności bieżących danych dotyczących obsługi technicznej.
  • Korzystanie z wspierających systemów komputerowych ERP (SAP, ECMS) w celu wykonania wymaganych zadań.
  • Aktualizacja określonych wymagań dotyczących konfiguracji silnika.
  • Przygotowanie danych dla wizyt serwisowych.
  • Współpraca z innymi działami w celu utrzymania celów dotyczących jakości, bezpieczeństwa i wydajności produkcji na wymaganych poziomach.
  • Kontrola, monitorowanie i raportowanie dotyczące terminowego przetwarzania, wdrażania i zatwierdzania danych w formie instrukcji technicznych, dyrektyw zdatności do lotu, standardowych praktyk, biuletynów serwisowych oraz instrukcji operatorów.

Wymagania

  • Wiedza z zakresu procedur i procesów produkcyjnych lub serwisowych.
  • Wiedza dotycząca przepisów lotniczych oraz wiedza związana z instrukcjami obsługi technicznej/ publikacjami technicznymi.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Wykształcenie w zakresie lotnictwa, mechaniki, inżynierii materiałowej lub w pokrewnej dyscyplinie.
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy

  • Platformę benefitową MyBenefit.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Ubezpieczenie na życie.

Dzień dobry, nazywam się Karolina i jestem odpowiedzialna za ten proces rekrutacji. W razie jakichkolwiek pytań, uprzejmie proszę o kontakt.

Kontakt: Karolina Łojko, karolina.lojko@hrcontact.co, +48 786 955 636

hrcontact.co