Podejmowanie decyzji i rozwiązywnie problemów przychodzi Ci z łatwością, co sprawia, że jesteś osobą samodzielną w działaniu? Jeśli do tego masz inżynieryjny background zdobyty w branżach takich jak lotnictwo, motoryzacja lub produkcja, powinnieśmy porozmawiać o roli: Inżynier ds. Oprzyrządowania, Nr ref.: IO/09/21/R, Lokalizacja: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Zapewnienie niezbędnego wsparcia technicznego w zakresie oprzyrządowania warsztatu (demontaż, montaż, czyszczenie / badania nieniszczące (NDT), naprawy i funkcje testowe) zgodnie z ich przeznaczeniem.
  • Zapewnienie dostępności oprzyrządowania w odpowiednich ilościach, zgodnie z najnowszymi modyfikacjami technicznymi i we właściwym stanie technicznym.
  • Działanie jako konsultant w sprawach dotyczących problemów z narzędziami, działaniach związanymi z nabyciem narzędzi, przeglądem ich próbnego zastosowania, instalacją i sprawdzaniem narzędzi.
  • Wykorzystywanie i wdrażanie najnowszych rozwiązań technicznych.
  • Bycie w ciągłym kontakcie z personelem operacyjnym - przewidywanie i planowanie oprzyrządowania, a także wprowadzanie odpowiednich modyfikacji.

Wymagania

  • Wiedza z zakresu budowy maszyn i oprzyrządowania stosowanego do produkcji oraz montażu/demontażu w lotnictwie, przemyśle samochodowym lub innym przemyśle mechanicznym.
  • Rozpoznanie i zastosowanie oprzyrządowania związanego z działaniami warsztatowymi i testowymi.
  • Interpretacja i stosowanie technicznych instrukcji obsługi i schematów; interpretacja instrukcji obsługi producentów; metodologia projektowania i planowania.
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2.
  • Tytuł magistra w zakresie technologii lotniczej, inżynierii mechanicznej lub równoważny w pokrewnej dyscyplinie, takiej jak administracja biznesu.

Oferujemy

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatną opiekaę medyczną.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Platformę benefitowaą MyBenefit.

Dzień dobry, nazywam się Karolina i jestem odpowiedzialna za ten proces rekrutacji. W razie jakichkolwiek pytań, uprzejmie proszę o kontakt.

Kontakt: Karolina Łojko, karolina.lojko@hrcontact.co, +48 786 955 636

hrcontact.co