Znasz PHP jak własną kieszeń, a programowanie to Twój chleb powszedni? Jeśli tak, zacznij rozwijać się w branży fintech - dołącz do jednego z najbardziej popularnych internetowych systemów płatności, który współpracuje z największymi partnerami na całym świecie jako: PHP Developer, Nr ref.: PD/10/21/P, Lokalizacja: Polska, zdalnie

Technologia: PHP (v. 7.1+), Symfony/Laravel, Mysql, GIT, RabbitMQ, Elasticsearch, SOLID, PHPUnit, Codeception.

Mile widziane: Javascript, React/Vue

Opis stanowiska

  • Udział w pełnym cyklu tworzenia projektu (zebranie wymagań, tworzenie, implementacja i dostarczenie dokumentacji technicznej).
  • Pracę w zespołach Scrum'owych.
  • Obsługa oprogramowania zainstalowanego na serwerach.
  • Programowanie struktur baz danych oraz aplikacji.
  • Podłączanie API zewnętrznych systemów informatycznych.
  • Testowanie aplikacji.
  • Monitorowanie poprawności działania systemów.
  • Utrzymywanie CI/DI.
  • Przeglądanie kodu dostarczanego przez zewnętrznych dostawców.
  • Obsługa bieżących incydentów i zgłoszeń.

Wymagania

  • Biegłej umiejętności programowania PHP.
  • Praktycznej znajomości programowania obiektowego PHP.
  • Bardzo dobrej wiedzy z zakresu relacyjnych baz danych (MySQL).
  • Umiejętności posługiwania się systemem kontroli wersji GIT.

Oferujemy

  • Możliwość pracy 100% zdalnie.
  • Lekcje języka angielskeigo w godzinach pracy.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną.

Etapy rekrutacji:

  • Rozmowa kwalifikacyjna + wykonanie krótkeigo testu, zadania.
  • Decyzja o wyborze kandydata + finalne negocjacje.

Cześć! Jestem Karolina i odpowiadam za ten proces rekrutacyjny. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną. Chętnie Cię poznam.

Dane kontaktowe: Karolina Łojko, karolina.lojko@hrcontact.co, +48 786 955 636.

hrcontact.co