Administrowanie serwerami Linux nie jest Ci obce? Masz doświadczenie w pracy z sieciami LAN/WAN/WLAN i wiesz jak zapewnić ciągłość ich pracy, tak by wszystko działało bez zarzutu? Jeśli tak, nie wahaj się - dołącz do jednego z najbardziej popularnych internetowych systemów płatności, który współpracuje z największymi partnerami na całym świecie jako: Administrator sieci, Nr ref.: AS/10/21/P, Lokalizacja: Poznań, zdalnie

Opis stanowiska

  • Instalacja i konfiguracja sprzętu sieciowego w Data Center
  • Monitorowanie, analiza ruchu sieciowego.
  • Monitorowanie infrastruktury IT, minimalizowanie ryzyka wystąpienia awarii.
  • Administrowanie sieciami LAN/WAN/WLAN.
  • Zapewnienie ciągłości pracy sieci teleinformatycznych.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i technologii.
  • Przygotowywanie procedur i dokumentacji.
  • Udział w projektach informatycznych.

Wymagania

  • Umiejętność administracji serwerami Linux.
  • Znajomość zagadnień związanych z ruchem sieciowym.
  • Znajomość zagadnień związanych z budową sieci LAN/WAN (BGP, OSPF, BFD, VPN).
  • Doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych (UTM, routery, switche, firewalle, access-pointy).
  • Umiejętność wykrywania i zapobiegania zagrożeniom związanym z dostępem do Internetu.
  • Znajomośś zagadnień związanych z administracją i bezpieczeństwem systemów informatycznych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.

Mile widziane:

• Znajomość usług równoważenia obciążenia HAProxy, Nginx

Oferujemy

  • Możliwość pracy 100% zdalnie bądź hybrydowo.
  • Lekcje języka angielskiego w godzinach pracy.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną.

Etapy rekrutacji:

  • Rozmowa kwalifikacyjna.
  • Decyzja o wyborze kandydata + finalne negocjacje.

Cześć! Jestem Karolina i odpowiadam za ten proces rekrutacyjny. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną. Chętnie Cię poznam.

Dane kontaktowe: Karolina Łojko, karolina.lojko@hrcontact.co, +48 786 955 636.

hrcontact.co