Posiadasz doświadczenie w pracy z systemem SAP? Środowisko produkcyjne nie jest Ci obce i chciałbyś poszerzać swoją wiedzę? Jeśli odpowiedziałeś/aś sobie, na te pytania TAK, zaaplikuj już teraz : Księgowa(y) Ref. no.: K/11/21/RZ Lokalizacja: Rzeszów, Polska

Opis stanowiska

  •  Zapewnienie właściwej dekretacji oraz księgowanie i rozliczanie przychodzących faktur za materiały, usługi i środki trwałe
  • Księgowanie faktur magazynowych
  • Weryfikacja prawidłowości ujęcia dokumentów źródłowych w rejestrach VAT i JPK VAT
  • Wsparcie rozliczania deklaracji podatku VAT
  • Współpraca przy prowadzeniu ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych oraz księgowaniu amortyzacji, przyjęć, likwidacji
  • Księgowanie wyciągów bankowych
  • Rozliczanie zobowiązań i należności
  • Udział w sprawozdawczości do GUS, zamknięciu miesięcznym i rocznym
  • Wsparcie dokumentowania procesów księgowych

Wymagania

  • Wykształcenie w zakresie finansów i rachunkowości
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej – min. 3 lata
  • Biegła znajomość programu Excel oraz programu SAP
  • Znajomość prawa podatkowego (VAT, CIT) i bilansowego
  • Znajomość języka angielskiego - minimum B1
  • Umiejętność pracy w zespole, a także samodzielne rozwiązywanie problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Pracowitość, dokładność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • Dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

Oferujemy

  • ubezpieczenie na życie
  • dofinansowanie do kursów językowych
  • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Dzień dobry, nazywam się Kristina i jestem odpowiedzialna za ten proces rekrutacji. W razie jakichkolwiek pytań, uprzejmie proszę o kontakt.

Kontakt : Kristina Wołkotrub, kristina.wolkotrub@hrcontact.co, +48 786 955 635

hrcontact.co