Jesteś osobą kontaktową, masz doświadczenie w wdrażaniu systemów i branża e-commerce nie jest Ci obca? Świetnie! Nie zwlekaj i dołącz do jednego z najpopularniejszych internetowych systemów płatności, współpracującym z największymi graczami na całym świecie​ jako: Specjalista ds. Wdrożeń Systemów IT​, Nr ref.: SWSI/11/21/P, Lokalizacja: Poznań

Opis stanowiska

  • Identyfikacja wymagań Partnerów serwisu w zakresie wdrożenia usług systemu płatności internetowych.
  • Wdrażanie usług systemu płatności na największych polskich i światowych platformach e-commerce.
  • Mailowe i telefoniczne wsparcie Partnerów serwisu w zakresie wdrożenia usług.
  • Tłumaczenie wymagań biznesowych na wymagania IT.
  • Współtworzenie dokumentacji technicznej i powdrożeniowej.

Wymagania

  • Znajomość protokołów HTTP, SOAP, REST.
  • Podstawowa znajomość PHP, umożliwiająca czytanie i rozumienie dokumentacji technicznej.
  • Znajomości RDBS, w tym SQL.
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie.

Mile widziane będzie również:

  • Doświadczene w projektowaniu i zarządzaniu sklepami internetowymi od strony technicznej. Mile widziana znajomość popularnych gotowych rozwiązań tego typu na rynku (Magento, PrestaShop, Wordpress itp.).
  • Znajomość HTML, DHTML, Javascript, CSS.
  • Wiedza i/lub zainteresowania na temat zasad działania popularnych rozwiązań w e-commerce.

Oferujemy

  • Zajęcia z j. angielskiego w godzinach pracy.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kartę multisport.
  • Pracę stacjonarną – komunikacja z Partnerami w formie maili, telefonów, telekonferencji (wyjazdy zredukowane do absolutnego minimum).

Cześć! Jestem Karolina i odpowiadam za ten proces rekrutacyjny. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną. Chętnie Cię poznam.

Dane kontaktowe: Karolina Łojko, karolina.lojko@hrcontact.co, +48 786 955 636.

hrcontact.co