Jeteśmy GumGum globalną firma technologiczną i medialną specjalizującą się w inteligencji kontekstowej. Od ponad dekady wykorzystujemy swoją wiedzę na temat uczenia maszynowego (machine learning), aby wydobyć wartość z treści cyfrowych dla branży reklamowej i sportowej. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: FullStack Software Engineer (React.js /Node.js) Ref. no.: FSE/11/21/P Location: Remotely

Opis stanowiska

  • Projekt nad którym będziesz pracował/a to silnik reklamy kontekstowej firmy Verity™ który rozumie znaczenie tekstu, obrazów i wideo online, umożliwiając marketerom bezpieczne i precyzyjne umieszczanie reklam.
  • Jest to praca przy aplikacji, gdzie głownie są tworzone nowe funkcjonalności.
  • Będziesz pracował/a z zespołem z USA.

Wymagania

  • Posiadasz 3+ letnie doświadczenie w JavaScript, HTML5, CSS3.
  • Masz minimum 2 lata doświadczenia we frameworku React.js/Node.js.
  • Masz doświadczenie w dostarczaniu kodu na produkcję.
  • Korzystasz z GIT i narzędzi wiersza poleceń.
  • Korzystasz z narzędzi programistycznych przeglądarki takich jak: Webpack.
  • Posiadasz zrozumienie koncepcji responsywnych projektów i kompatybilności z różnymi przeglądarkami.
  • Swobodnie porozumiewasz się w j. angielskim
  • Doświadczenie w SCRUM – jest mile widziane.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy.
  • Udziały w hackatonie.
  • Wewnętrzne „workshopy”.
  • Kartę Amazon.
  • Budżet szkoleniowy.
  • Pracę zdalną – spotkania raz lub dwa razy na kwartał w biurze w Rzeszowie.

Cześć, nazywam się Kristina i jestem odpowiedzialna za ten projekt. Jeżeli masz pytania proszę o kontakt. Miło będzie mi Ciebie poznać 😊

Kristina Wołkotrub, Kristina.wolkotrub@hrcontact.co , +48 786 955 635

www.hrcontact.co