Jeśteśmy JustPremium, wiodąca platformą która zapewnia dostęp do największej sieci multimedialnych zasobów reklamowych i wideo na świecie. Obecnie do naszego zespołu poszukujemy: Javascript Developer, Ref. no.: AD/12/21/P Lokalizacja: Zdalnie

Opis stanowiska

  • Produkt: to platforma Ad Exchange do zautomatyzowanego kupowania i sprzedawania reklam displayowych. Firma oferuje reklamodawcom najnowocześniejsze reklamy Rich Media o wysokiej widoczności w sieci.
  • Podział pracy: 60% nowe funkcjonalności vs. 40% utrzymanie.
  • Stack:  Javascript, Angular 11 (wersja będzie podnoszona), Postgres, Redits, DateLake, NgRx, AWS + praca w SCRUM-ie. Na backendzie jest PHP, Go i Pyton. Architektura platformy - microserwisy.

Wymagania

  • Posiadasz min. 1 rok doświadczenia w JavaScript,HTML and SCSS.​
  • Masz conajmniej rok doświadczenia we frameworku Angular, TypeScript lub ReactJS.
  • Korzystasz z NgRx library.
  • Korzystasz z GIT i narzędzi wiersza poleceń.
  • Swobodnie porozumiewasz się w języku angielskim.
  • Doświadczenie w SCRUM – jest mile widziane.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy.
  • Udziały w hackatonie.
  • Wewnętrzne „workshopy”.
  • Kartę Amazon.
  • Budżet szkoleniowy.
  • Pracę zdalną – spotkania raz lub dwa razy na kwartał w biurze w Rzeszowie.

Dzień dobry, nazywam się Kristina i jestem odpowiedzialna za ten proces rekrutacji. W razie jakichkolwiek pytań, uprzejmie proszę o kontakt.

Kontakt : kristina Wołkotrub, kristina.wolkotrub@hrcontact.co, +48 786 955 635

hrcontact.co