Znasz PHP jak własną kieszeń, a programowanie to Twój chleb powszedni? Jeśli tak, zacznij rozwijać się w branży fintech - dołącz do jednego z najbardziej popularnych internetowych systemów płatności, który współpracuje z największymi partnerami na całym świecie jako: PHP Developer, Nr ref.: PD/06/22/P, Lokalizacja: Poznań, zdalnie

👩‍💻 Technologia: PHP (v. 7.1+), Symfony, Mysql, GIT, RabbitMQ, Elasticsearch, SOLID, PHPUnit, Codeception.

Opis stanowiska

  • Praca w zespołach Scrum'owych.
  • Obsługa oprogramowania zainstalowanego na serwerach.
  • Programowanie struktur baz danych oraz aplikacji.
  • Podłączanie API zewnętrznych systemów informatycznych.
  • Testowanie aplikacji.
  • Monitorowanie poprawności działania systemów.

Wymagania

  • Biegła umiejętność programowania w PHP.
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu relacyjnych baz danych (MySQL).
  • Umiejętność posługiwania się systemem kontroli wersji GIT.
  • Biegła znajomość j. polskiego.

Oferujemy

  • Możliwość pracy 100% zdalnie.
  • Lekcje języka angielskeigo w godzinach pracy.
  • Pakiet benefitów: karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna.
  • Ubezpieczenie na życie.

✅ Etapy rekrutacji:

1. Spotkanie po stronie firmy - wykonanie krótkeigo testu, zadania.

2. Decyzja + finalne negocjacje. ​

Cześć! Jestem Karolina i odpowiadam za ten proces rekrutacyjny. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną. Chętnie Cię poznam.

Dane kontaktowe: Karolina Łojko, karolina.lojko@hrcontact.co, +48 786 955 636.

hrcontact.co