Jeżeli zarządzanie projektem oraz współpraca na linii biznes - IT jest dla Ciebie ciekawa i znasz się na komunikacji pomiędzy systemami to stanowisko Analityka Aplikacji IT, Nr ref.: AA/04/2022/P, Lokalizacja: Poznań - jest dla Ciebie!!

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie koordynowała proces wdrożenia nowych produktów, funkcjonalności w firmie Przelewy24 i głównie będzie odpowiedzialana za:

  • Analizę założeń biznesowych na potrzeby rozpisywania zadań.
  • Tworzenie wstępnych założeń implementacyjnych oraz zmian w systemie produkcyjnym.
  • Tworzenie pre-dokumentacji.
  • Testowanie produktu przed uruchomieniem produkcyjnym.
  • Analizę danych (konfiguracji, transakcji, integracji, logów) wymaganych na potrzeby nowych i bieżących funkcjonalności.
  • Tworzenie dokumentacji wewnętrznych, kart produktów na potrzeby przekazania usług do działów obsługowych, integracyjnych.
  • Wsparcie IT w procesie analizy błędów i w procesie doboru rozwiązań.
  • Zarządzanie zmianą w obrębie zespołów IT.
  • Tworzenie customowych raportów z bazy danych oraz ElasticSearch.
  • Tworzenie wewnętrznych klientów do usług na potrzeby testów i prezentacji.
  • Procesowanie przekazania usługi do działów obsługowych i integracyjnych.
  • Tworzenie schematów procesów.
  • Tworzenie zarysu schematu baz danych, relacji oraz interface’ów api.

Wymagania

  • Znajomość jednego języka programowania na poziomie junior (preferowane: javascript, php).
  • Znajomość SQL na poziomie średnio zaawansowanym.
  • Znajomość: protokołu HTTP, REST API, BasicAuth, OAUTH2, SOAP.
  • Analityczne myślenie.

Oferujemy

  • Pracę hybrydową - lokalizacja Poznań.
  • Super hiring managera z dużą wiedzą!
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Kursy i szkolenia.
  • Język angielski w godzinach pracy.
  • Udział w konferencjach branżowych.

Cześć, nazywam się Karolina i jestem rekruterem odpowiedzialnym za ten projekt rekrutacyjny. Jeżeli masz pytania proszę napisz do mnie, będzie mi miło Ciebie poznać.

Karolina Łojko, karolina.lojko@hrcontact.co, +48 786 955 636

CAZ: 11828

www.hrcontact.co