Temat zarządzania ryzykiem operacyjnym nie jest Ci obcy i dobrze odnajdujesz się w szybko zmieniającym się środowisku? Jeśli tak, nie zwlekaj, kontynuuj swój rozwój w branży fintech - dołącz do jednego z najbardziej popularnych internetowych systemów płatności, który współpracuje z największymi partnerami na całym świecie jako: Specjalista ds. Ryzyka Operacyjnego, Ref no.: SRO/10/22/W, Lokalizacja: Warszawa, Poznań, Kraków

Opis stanowiska

  • Wsparcie w zakresie identyfikacji ryzyka, jego pomiaru, oszacowania, planowania działań zarządczych.
  • Monitoring realizacji działań, aktualizacja statusów oraz raportowanie o ryzyku.
  • Przygotowywanie i aktualizowanie przepisów wewnętrznych z zakresu zarządzania ryzykiem.
  • Aktualizacja materiałów szkoleniowych dla pracowników z zakresu ryzyka.
  • Wsparcie wewnętrznych kontroli w zakresie zarządzania ryzykiem.
  • Wspieranie pierwszej linii obrony w ograniczaniu zagrożeń nadużyć i oszustw.
  • Rozwijanie oraz promowanie wewnętrznych standardów dotyczących zarządzania ryzykiem z uwzględnieniem wymagań nadzorczych oraz podmiotu dominującego.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki - ekonomia, finanse i bankowość).
  • Min. 3 lata doświadczenia w zarządzaniu ryzykiem.
  • Doświadczenie z samooceną ryzyka operacyjnego i kontroli dla procesu, produktu, aplikacji.
  • Poziom języka angielskiego umożliwiający swobodną komunikację (min.B2).
  • Samodzielność w działaniu i chęć rozwoju w szybko zmieniającym się środowisku.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym/zdalnym.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Lekcje języka angielskiego w godzinach pracy.​
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Cześć! Jestem Karolina i odpowiadam za ten proces rekrutacyjny. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną. Chętnie Cię poznam.
Dane kontaktowe: Karolina Łojko, karolina.lojko@hrcontact.co, +48 786 955 636.

hrcontact.co