Zagłębiasz tajniki systemu SAP, a zarazem mówisz płynnie po angielsku? Jesteś specjalistą i chciałbyś dołączyć do jednego z największych centrów serwisowania silników lotniczych? Dołącz do zgranego zespołu jako: Specjalista ds. Aplikacji
Ref no.: SDA/01/23/J, Lokalizacja: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Doradztwo oraz wsparcie działów firmy w zakresie stosowanych systemów informatycznych (w szczególności systemu SAP S4HANA),
  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania aplikacji informatycznych (monitorowanie zaplanowanych zadań, udział w procesach autoryzacji dostępów, rozwiązywanie bieżących problemów),
  • Utrzymywanie kontaktów z użytkownikami końcowymi systemów IT w celu eliminowania problemów związanych z eksploatacją systemu SAP S4HANA i powiązanych aplikacji,
  • Zapewnienie utrzymania gotowości i doskonalenia systemów zgodnie z obecnymi wymaganiami i oczekiwaniami,
  • Analiza danych w systemie SAP S4HANA - wczesne wykrywanie nieprawidłowości, działania korekcyjne,
  • Udział w testowaniu nowych rozwiązań w SAP S4HANA, opiniowanie propozycji modyfikacji składanych przez użytkowników, zgłaszanie nowych modyfikacji
  • Pomoc w rozwiązywaniu bieżących problemów użytkowników aplikacji, w przypadku koniecznym zgłoszenie serwisowe oraz nadzór nad nim aż do momentu rozwiązania,

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne ekonomiczne lub finansowe),
  • Znajomość SAP od strony zaawansowanego użytkownika systemu w zakresie związanym z procesami w firmie (w szczególności SAP FI oraz minimum jeden z modułów: SAP-CO, SAP-SD),
  • Znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - minimum poziom B2,
  • Zdolność do kierowania projektami, a także przyczyniania się w największym stopniu do ich realizacji,
  • Orientacja na klienta wewnętrznego.

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opieka medyczna,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • ubezpieczenie na życie PZU.

Cześć, jestem Ania i prowadzę ten proces rekrutacji. Bardzo mi miło Ciebie poznać :) Śmiało aplikuj, a w razie jakichkolwiek pytań, jestem otwarta na rozmowę.

Kontakt: anna.drzal@hrcontact.co, +48 503 922 611

hrcontact.co