Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży Fintech, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Programista Terminali Płatniczych, Nr ref.: PTP/01/18/RZ, Lokalizacja: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Udział w realizacji projektów związanych z tworzeniem oprogramowania na terminale płatnicze,
  • Wdrożenia nowych funkcjonalności,
  • Projektowanie rozwiązań i rozwój aplikacji na terminale płatnicze,
  • Monitorowanie i rozwiązywanie problemów technicznych związanych z oprogramowaniem,
  • Tworzenie i utrzymanie aplikacji dla terminali POS,
  • Konserwacja i rozwój oprogramowania terminalowego.

Wymagania

  • Umiejętność programowania w językach C/C++ (biblioteka STL),
  • Umiejętności analityczne,
  • Bardzo dobra znajomość zasady działania sieci Ethernet/Wi-Fi/GPRS,
  • Bardzo dobra umiejętność czytania specyfikacji technicznych (głównie w języku angielskim),
  • Podstawowa znajomość podstaw algorytmiki, działania baz danych,
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Mile widziane:

  • Znajomość specyfiki pracy z systemami wbudowanymi (embedded system),
  • Doświadczenie w programowaniu terminali Verifone/Ingenico/Hypercom,
  • Znajomość zagadnień związanych z certyfikacją Visa i MasterCard,
  • Znajomość technologii EMV oraz contactless,
  • Znajomość zagadnień kryptograficznych wykorzystywanych w branży płatniczej.

Oferujemy

  • Umowa o pracę lub B2B,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Benefity tj.: Prywatna opieka medyczna, karta multisport, kursy językowe.

Skontaktuj się z konsultantem HR Contact!
Konsultant odpowiedzialny za rekrutację to: Justyna Pytko
Telefon: +48 503 922 611

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.