Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży Fintech, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Linux Administrator, Nr ref.: LA/03/18/RZ, Lokalizacja: Gdańsk

Opis stanowiska

  • Administracja, konfiguracja i monitoringu serwerowych systemów LINUX i infrastruktury sprzętowej IT.
  • Wspieranie prac rekonfiguracyjnych i projektów Infrastrukturalnych.
  • Zapewnienie prawidłowego funkcjonowania systemów spółki.
  • Utrzymanie aktualnej dokumentacji systemów LINUX.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Bardzo dobra znajomość systemów LINUX na poziomie administracyjnym (Debian).
  • Dobra znajomość systemów pocztowych Postfix, Exim.
  • Znajomość języków skryptowych Bash; Perl na poziomie pisania skryptów administracyjnych.
  • Umiejętność administracji środowiskami wirtualnymi.
  • Umiejętność tworzenia procedur i dokumentacji.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się i efektywnej współpracy w zespole.
  • Samodzielność i inicjatywa w działaniu.

Mile widziane:

  • Znajomość zagadnień z zakresu administracji macierzami dyskowymi i SAN;
  • Znajomość  DB Oracle / OVM;
  • Znajomość systemów backupowych;
  • Bardzo dobra znajomość administracji bazami danych MySQL;
  • Znajomość standardu PCI.

Oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się spółce;
  • System szkoleń, który rozwinie Twój potencjał;
  • Prywatną opiekę medyczną;

Skontaktuj się z konsultantem HR Contact!
Konsultant odpowiedzialny za rekrutację to: Justyna Pytko
Telefon: +48 503 922 611

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.