Dla naszego Klienta, dynamicznie rozwijającej się firmy z branży Fintech, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Dyrektor Lead/Produkt, Nr ref.: DLP/04/18/RZWAW, Lokalizacja: Rzeszów/Warszawa

Opis stanowiska

  • Udział w sprzedaży ilościowy i wartościowy z kanałów alternatywnych (banki, kasy, inne podmioty współpracujące – partnerzy zewnętrzni), mierzalny wpływ na EBIDTa,
  • Odpowiedzialność za pozysk i jak najwyższy poziom konwersji leadów sprzedażowych,
  • Wprowadzenie mierników jakościowych i ilościowych dla generowanych leadów i ich konwersji na kontrakty sprzedażowe,
  • Utrzymanie dotychczasowych relacji oraz poszukiwanie nowych rynków/kanałów sprzedaży,
  • Aktywne zarządzanie zdefiniowanymi relacjami biznesowymi,
  • W ramach identyfikacji i przekazania postaci Leada lub innych działań sprzedażowych tj.:
    • Koordynacji w ramach przygotowywania wspólnych, dedykowanych ofert handlowych oraz ich wdrażanie i nadzór,
    • Rekomendowanie i wdrażanie warunków zawieranych umów z Partnerami, w tym współtworzenie systemów i zasad rozliczeń (tabele produktowe i prowizyjne, obieg dokumentacji, itp.),
    • Przygotowywanie i nadzór podpisanych umów o współpracę,
  • Prowadzenie strategicznych projektów i inicjatyw w ramach obszaru odpowiedzialności,
  • Reprezentowanie spółki na zewnątrz w kluczowych obszarach merytorycznych (produkty, procesy, trade, jakość),
  • Współpraca z innymi działami we właściwym obszarze kompetencji,
  • Prowadzenie analiz i ocen związanych z wdrożeniem i realizacją danego projektu, planowanie i dystrybucja informacji.

Wymagania

  • Minimum 5 – letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w sprzedaży, marketingu lub finansach,
  • Bardzo dobra znajomość programów komputerowych (Power Point, Excel, Word, CRM),
  • Umiejętność zarządzania budżetem i kierowania kapitałem ludzkim,
  • Dyspozycyjność, komunikatywność i wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy

  • Umowę o pracę, lub kontrakt B2B,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pakiet świadczeń socjalnych oraz inne benefity,
  • Możliwość wdrażania swoich pomysłów i realny wpływ na rozwój firmy.

Skontaktuj się z konsultantem HR Contact!
Konsultant odpowiedzialny za rekrutację to: Justyna Pytko
Telefon: +48 503 922 611

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.