Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Magister Farmacji, Nr ref.: MF/10/17/GZK, Lokalizacja: Giżycko

Opis stanowiska

  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
  • Przyjmowanie i realizacja recept.
  • Informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków.
  • Wykonywanie leków recepturowych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe oraz prawo wykonywania zawodu.
  • Otwartość i chęć niesienia pomocy pacjentom.
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Pakiet benefitów w postaci karty Multisport, prywatnej opieki medycznej oraz ubezpieczenia.

Skontaktuj się z konsultantem HR Contact!
Konsultant odpowiedzialny za rekrutację to: Artur Kania
Telefon: +48 512 270 213

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.