Dla naszego Klienta, wiodacego dostawcy rozwiązań informatycznych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Starszy specjalista ds. sprzedaży IT dla rynku publicznego, Nr ref.: SSRP/05/18/RZ, Lokalizacja: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Aktywne pozyskiwanie Klientów na rynku publicznym.
  • Badanie i kreowanie potrzeb Klientów w zakresie zaawansowanych rozwiązań IT.
  • Prowadzenie procesu sprzedażowego (spotkania, organizowanie prezentacji, prowadzenie dialogu technicznego, przygotowywanie ofert przetargowych zgodnie z wymogami Ustawy o Prawie Zamówień Publicznych, procesowanie umów oraz prowadzenie negocjacji) we współpracy z działem wsparcia sprzedaży.
  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży dla rynku publicznego - min. 4 lata.
  • Wiedza z zakresu zaawansowanych rozwiązań IT (szczególnie w obszarze bezpieczeństwa IT).
  • Bardzo dobra znajomość Ustawy Prawo Zamówień Publicznych.
  • Umiejętność organizacji spotkań handlowych z klientami i prowadzenia dialogu technicznego.
  • Bardzo dobra organizacja pracy.
  • Duża samodzielność, determinacja w pozyskiwaniu nowych kontraktów.
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Pakiet świadczeń socjalnych.
  • Pracę ciekawą i pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze.

Skontaktuj się z konsultantem HR Contact!
Konsultant odpowiedzialny za rekrutację to: Olga Kamińska
Telefon: +48 500 035 642

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.