Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy rozwiązań informatycznych dla biznesu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Konsultant wdrożeniowy systemu ERP - Finanse i Księgowość, Nr ref.: KW/04/18/RZE, Lokalizacja: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Wdrażanie systemów w przedsiębiorstwach handlowych i produkcyjnych.
  • Pozyskiwanie od klientów i dokumentowanie wymagań funkcjonalnych dotyczących wdrażanego oprogramowania.
  • Przygotowywanie i implementowanie rozwiązań wdrożeniowych.
  • Tworzenie dokumentacji opisującej przebieg wdrożenia zgodnie z formalnymi wymogami zdefiniowanymi w projekcie wdrożeniowym.
  • Opiekę serwisową nad wdrożonymi systemami.
  • Pomoc techniczną dla klientów Firmy.
  • Dbanie o wizerunek firmy i zapewnienie jak najwyższej jakości świadczonych usług.

Wymagania

  • Znajomość systemu Comarch ERP Optima w obszarze finansów i księgowości.
  • Wiedza merytoryczna z zakresu finansów i księgowości.
  • Prawo jazdy kat.B.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Komunikatywność.
  • Gotowość do wyjazdów służbowych.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Dobra znajomość MS Office (Word, Excel).
  • Umiejętność lub łatwość poznawania podstawowych narzędzi Windows takich jak edycja plików różnego formatu (.xml, .csv, .txt), posługiwanie się podstawowymi komendami konsoli znakowej CMD, kreatory instalacji.
  • Znajomość Comarch ERP Optima w obszarze kadr i płac.
  • Znajomość zagadnień merytorycznych z zakresu kadr i płac.
  • Znajomość MS SQL.
  • Umiejętność tworzenia zapytań do bazy danych w standardzie T-SQL

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Pracę ciekawą i pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze.
  • Pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowo-rekreacyjny.
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego.

Skontaktuj się z konsultantem HR Contact!
Konsultant odpowiedzialny za rekrutację to: Olga Kamińska
Telefon: +48 500 035 642
Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.