Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy rozwiązań informatycznych dla biznesu, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Projektów, Nr ref.: KP/07/18/RZ
Lokalizacja: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Zarządzanie operacyjne projektami.
  • Współpraca z przedstawicielami biznesu.
  • Planowanie oraz koordynacja prac zespołów projektowych.
  • Realizacja projektów zgodnie z zaplanowanym i zatwierdzonym harmonogramem, budżetem i zakresem.
  • Zapewnienie odpowiednich standardów w trakcie realizacji projektów.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe.
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu projektami informatycznymi.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1.
  • Doświadczenie w projektach wymagających jednoczesnej współpracy z kilkoma zewnętrznymi dostawcami rozwiązań IT.
  • Aktualny certyfikat PRINCE2 lub inny równoważny.
  • Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i terminowość.
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Umiejętności negocjacyjne i komunikatywność.
  • Umiejętność motywowania i zarządzania zespołem.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stały rozwój kwalifikacji zawodowych (szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne).
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych.

Skontaktuj się z konsultantem HR Contact!
Konsultant odpowiedzialny za rekrutację to: Katarzyna Szudy
Telefon: +48 664 929 234

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.