Jeśli cenisz najnowsze technologie, a jakość i dokładność są cechami, które odróżniają Cię od innych, dołącz do teamu, który oferuje nieszablonowe rozwiązania jako: Senior Linux Administrator, Nr ref.: SLA/08/18/W, Lokalizacja: Wrocław

Opis stanowiska

  • Zarządzanie serwerami Linux, instalacja, konfiguracja, monitorowanie i rozwiązywanie bieżących problemów.
  • Konfiguracja środowisk deweloperskich.
  • Automatyzowanie zadań związanych z obsługą serwerów przez tworzenie IoC i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań zarządzania infrastrukturą serwerową.
  • Dbanie o bezpieczeństwo systemów, przeprowadzanie wewnętrznych audytów bezpieczeństwa.

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie kierunkowe IT.
  • 3+ lat doświadczenie zawodowego na podobnym stanowisku.
  • Zaawansowana znajomość systemów Linux (dystrybucje Debian i CentOS).
  • Znajomość serwerów Apache, nginx w stopniu zaawansowanym.
  • Znajomość serwera baz danych MySQL.
  • Doświadczenie z Ansible.
  • Znajomość systemów bazodanowych NoSQL (Redis, MongoDB).
  • Umiejętność pisania skryptów Bash.
  • Umiejętność diagnozowania problemów sieciowych i sprzętowych.
  • Znajomość oprogramowania szyfrującego (np. GPG, cryptsetup, opevpn).
  • Znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport, szkolenia).
  • Możliwość poszerzenia zainteresowań z dziedziny technologii internetowych.
  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia: 10,000 – 16,000 netto na B2B.

Skontaktuj się z konsultantem HR Contact. Miło będzie nam Cię poznać!
Konsultant odpowiedzialny za rekrutację to: Olga Kamińska
Telefon: +48 500 035 642

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.