Określibyś siebie jako osobę zorientowaną na szczegóły, skupulatną i sumienną? Jeśli do tego wiążesz swoją przyszłość z branżą lotniczą, nie zwlekaj, zaaplikuj i dołącz do jenego z największych i najnowocześniejszych na świecie centrów serwisowych dla silników lotniczych jako​: Specjalista ds. Dokumentacji Technicznej, Nr ref.: SDT/10/21/R, Lokalizacja: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Przygotowanie i sprawdzenie dokumentacji technicznej po obsłudze silnika (w wersji papierowej i elektronicznej).
  • Zapewnienie identyfikowalności komponentów, przygotowanie raportów m.in. dotyczących komponentów o ograniczonej żywotności.
  • Weryfikację dokumentacji dla poszczególnych klientów.
  • Weryfikację poprawności danych w zakresie remontu silnika w systemach elektronicznych.
  • Przechowywanie dokumentacji technicznej silnika przez wymagany okres.
  • Weryfikację nowych wymagań dotyczących dokumentacji technicznej oraz ich wprowadzenie, również w systemach elektronicznych.
  • Kontakt z klientem w sprawach dotyczących raportów po obsłudze silników.
  • Dotrzymanie uzgodnionych terminów dostarczenia dokumentacji technicznej klientom.
  • Podejmowanie działań naprawczych zgodnie z wymogami klienta / działów współpracujących.
  • Szkolenie pracowników w zakresie prawidłowego wypełniania dokumentacji.

Wymagania

  • Mile widziane wykształcenie wyższe techniczne na kierunkach takich jak inżynieria, lotnictwo, logistyka, mechanika.
  • Minimum rok doświadczenia w branży lotniczej w obszarze zarządzania jakością, inżynieringu albo podobnym będzie dużym atutem.
  • Podstawowa znajomość przepisów lotniczych EASA Part 145 mile widziana.
  • Podstawowa znajomość certyfikatów do części (np. EASA Form 1) mile widziana.
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel oraz Outlook).
  • Płynna znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie).
  • Umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów wewnętrznych.
  • Dokładność, sumienność, samodzielność.

Oferujemy

  • Platformę benefitową MyBenefit.
  • Dofinansowanie do zajęć sportowych oraz prywatną opiekę medyczną.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Ubezpieczenie na życie.

Dzień dobry, nazywam się Karolina i jestem odpowiedzialna za ten proces rekrutacji. W razie jakichkolwiek pytań, uprzejmie proszę o kontakt.

Kontakt: Karolina Łojko, karolina.lojko@hrcontact.co, +48 786 955 636

CAZ: 11828

hrcontact.co