Jeśli jesteś entuzjastą technologii, a swoją przyszłość wiążesz z kierowaniem zespołem to ta rola jest dla Ciebie! Dołącz do zespołu zapewniającego pomyślną techniczną realizację rosnącego portfolio projektów w sektorze e-edu jako: Chief Product Technology Officer, Nr ref.: CPTO/02/22/ZDAL Praca: 100% zdalna

Opis stanowiska

  • Zarządzanie portfelem produktów firmy (efektywne rozwiązania doradcze i technologiczne dla uczelni wyższych z obszaru #Educloud #Sciencecloud).
  • Zarządzanie 15-20-osobowym zespołem, składających się z Product Ownerów, QA inżynierów, TechLeadów.
  • Bycie pomostem między firmą a partnerami zewnętrznymi.
  • Opieka nad istniejącymi już projektami wdrożeniowymi.
  • Bliska współpraca z zarządem, biurem projektowym (PMO), kierownikiem ds. wdrożeń i CIO, w Polsce i w USA.
  • Zarządzanie harmonogramem i budżetem projektów, a także określanie jego celów i planu.
  • Planowanie i koordynacja wszelkich działań związanych z utrzymaniem i/lub wdrażaniem oprogramowania.
  • 1wszy projekt: przygotowanie oraz przeprowadzenia outsourcing programistycznego z in-house do zewnętrznego software house-u.
  • - Linia raportowania: Wiceprezes/Członek zarządu oraz przerwana linia do USA.

Wymagania

  • Min. 8 lat doświadczenia w branży IT branży IT (mile widziane doświadczenie jako: Product Manager, Product Owner lub Delivery Manager).
  • Doświadczenie w opiece nad zespołem i zarządzaniu produktem.
  • Background w środowisku SCRUM.
  • Umiejętność budowania „roadmapy” produktu.
  • Wysoko rozwinięte kompetencje związane z komunikacją, budowaniem relacji, budowaniem swojej roli.
  • Silne zdolności przywódcze i organizacyjne.
  • Biegła znajomość języka angielskiego.
  • -Mile widziane, lecz niewymagane doświadczenie z następującym stackiem technologicznym:

    .Net/C#, Angular, MS SQL, Microservices, AWS/Azure.

Oferujemy

  • Kontrakt B2B – do 25k na fakturze + VAT lub ekwiwalent na UoP + roczny bonus (15% wynagrodzenia).
  • Zdalny model pracy – przyjazdy do biura 1 raz w miesiącu.
  • 26 dni płatnego urlopu.
  • Kartę multisport.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną.

Cześć! Jestem Karolina i odpowiadam za ten proces rekrutacyjny. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną. Chętnie Cię poznam.

Dane kontaktowe: Karolina Łojko, karolina.lojko@hrcontact.co, +48 786 955 636.

CAZ: 11828

hrcontact.co