Dołącz do jednego z najnowocześniejszych na świecie centrów serwisowych MRO dla silników typu GTF.  Koordynator ds. Dynamiki silnika, Ref no.: SDS/05/22/J, Location: Jasionka

Zakres obowiązków:

  • Zarzadzanie podległym zespołem oraz koordynacja realizacji zadań,
  • Odpowiedzialność za określenie zakresu prac i dokumentacji, zmianę zakresu prac oraz kwestie techniczne wizyty serwisowej (poziom silnika, modułu, części oraz akcesoriów),
  • Bezpośredni kontakt z OEM w zakresie rozwiązywania zagadnień wizyty serwisowej, dokumentacji, wymaganych prac, poziomów obsługowych, wdrażanych modyfikacji,
  • Dbanie o prawidłowe zaplanowanie wizyty serwisowej w kwestii wymaganej pracochłonności oraz zapewnienia bezpieczeństwa eksploatacji silnika,
  • Korzystanie ze wspierających systemów komputerowych w celu zdefiniowania i obsługi zakresu prac,
  • Wsparcie dla „troubleshootingu” testów silnika.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie liderskie w koordynowaniu pracy zespołu,
  • Mile widziane doświadczenie w zarządzaniu projektami,
  • Wysokie zaangażowanie i proaktywność,
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku wymagającym szybkich i odpowiedzialnych decyzji,
  • Umiejętność skutecznego rozwiązywania problemów,
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2/C1,
  • Tytuł magistra w zakresie inżynierii lotniczej/mechanicznej lub równoważny w pokrewnej dyscyplinie,
  • Dyspozycyjność do pracy na pełny etat.

Benefity:

  • Stabilne zatrudnienie i długoterminowe perspektywy,
  • Profesjonalny program onboardingowy i szkoleniowy,
  • Pierwszą umowę o pracę na czas minimum 12 miesięcy,
  • Międzynarodowe środowisko i globalne standardy pracy,
  • Pracę z najnowszymi technologiami w nowoczesnej i bezpiecznej firmie,
  • Unikalną kulturę organizacyjną opartą na firmowych wartościach,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Przystanek autobusowy tuż obok firmy.

Cześć! Jestem Karolina i odpowiadam za ten proces rekrutacyjny. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną. Chętnie Cię poznam.

Dane kontaktowe: Karolina Łojko, karolina.lojko@hrcontact.co, +48 786 955 636.

hrcontact.co