Wróć do ofert Skopiuj link

Pasjonujesz się lotnictwem, a Excel i SAP nie ma przed Tobą tajemnic? Jeśli tak, nie zwlekaj i dołącz do jednego z najnowocześniejszych centrów serwisowych MRO dla silników typu GTF​ jako: Specjalista ds. Planowania Produkcji, Ref no.: PCS/08/24/RZ, Lokalizacja: Rzeszów

Zakres obowiązków:

  • Harmonogramowanie demontażu / mycia i inspekcji / montażu silnika w zakresie optymalnego wykorzystania zdolności produkcyjnych.
  • Codzienna kontrola przebiegu prac na produkcji w systemie SAP.
  • Prognozowanie wykorzystania zdolności produkcyjnych – tworzenie i analiza scenariuszy.
  • Tworzenie i opracowywanie raportów operacyjnych oraz sieci powiązań.
  • Sterowanie przepływem naprawy silnika oraz modułów.
  • Organizowanie i prowadzenie spotkań z działami zaangażowanymi w działalność operacyjną.
  • Zarządzanie buforami międzyoperacyjnymi.

Nasze wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Zarządzanie i Inżynieria Produkcji, Logistyka.
  • Ponad 3 letnie doświadczenie w firmie z sektora lotniczego / automotive na stanowisku planisty produkcji.
  • Język angielski – B2 – w mowie i piśmie.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office.
  • Znajomość obsługi system SAP.

Benefity:

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Dofinansowanie do posiłków.
  • Platforma benefitowa MyBenefit.
  • Pierwszą umowę o pracę na czas minimum 12 miesięcy.
  • Przystanek autobusowy tuż obok firmy.

Cześć! Jestem Kristina odpowiadam za ten proces rekrutacyjny. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się ze mną. Chętnie Cię poznam.

Dane kontaktowe:

👩‍💻 Kristina Wołkotrub

📧 e-mail:kristina.wolkotrub@hrcontact.co

☎️ +48 786 955 635​

hrcontact.co

job offers cv img

Jesteś specjalistą i myślisz o zmianie pracy?

Prześlij nam swoje CV, skontaktujemy się z Tobą, jeżeli Twój profil zawodowy będzie odpowiadał naszym ofertom pracy.
Prześlij swoje cv