Dla naszego Klienta, wiodącego dostawcy usług płatniczych, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Inżynier projektant sieci teleinformatycznych

Nr ref.: ISI/11/17/RZ, Lokalizacja:
Rzeszów

Opis stanowiska

  • Projektowanie sieci LAN i WAN.
  • Projektowanie systemów bezpieczeństwa sieciowego.
  • Wdrażanie wymienionych systemów.
  • Obsługę wymienionych systemów.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym.
  • Znajomość zagadnień sieci teleinformatycznych (przełączanie, routing, ochrona firewall).
  • Znajomość działania systemów operacyjnych Microsoft Windows, ogólna znajomości systemów Linux.
  • Znajomość języka angielskiego w zakresie dokumentacji technicznej.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji.
  • Pracę ciekawą i pełną wyzwań w przyjaznej atmosferze.
  • Pakiet benefitów: socjalny, medyczny, sportowo-rekreacyjny.
  • Bezpłatną naukę języka angielskiego.
  • Rewelacyjną lokalizację i komfortowe biuro.

Skontaktuj się z konsultantem HR Contact!
Konsultant odpowiedzialny za rekrutację to: Justyna Pytko
Telefon: +48 503 922 611
Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.