Dla naszego Klienta, producenta sprzętu medycznego, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Sprzedaży, Nr ref.: ISR/03/18/W Lokalizacja: Warszawa

Opis stanowiska

  • Prowadzenie rozmów telefonicznych, z orientacją na sprzedaż produktów medycznych.
  • Zarządzanie bazą obecnych klientów oraz pozyskiwanie nowych.
  • Opracowanie i wdrożenie planów marketingowych.
  • Współpraca z zespołem sprzedaży w celu zaplanowania i zorganizowania spotkań oraz szkoleń.
  • Przetwarzanie zamówień klientów zgodnie z procedurami jakościowymi.

Wymagania

  • Doświadczenie w sprzedaży telefonicznej lub bezpośredniej.
  • Łatwość nawiązywania kontaktów.
  • Nastawienie na skutecznie działanie, inicjatywa, samodzielność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Dobra organizacja pracy.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i system prowizyjny.
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji.
  • Realny wpływ na kształt firmy.
  • Szkolenia z systemów operacyjnych, w tym SAP.
  • Ubezpieczenie medyczne.
  • Możliwość awansu.

Skontaktuj się z konsultantem HR Contact!
Konsultant odpowiedzialny za rekrutację to: Renata Pater
Telefon: +48 884 729 081

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.