Jeśli tworzysz złożone systemy wykorzystujące co najmniej kilka technologii i bardzo dobrze znasz wady oraz zalety najpopularniejszych frameworków backendowych, możemy mieć ofertę właśnie dla Ciebie: Senior PHP Developer, Nr ref.: SPD/10/18/W, Lokalizacja: Wrocław

Opis stanowiska

  • Weryfikacja jakości kodu źródłowego oraz rozwiązań technologicznych.
  • Stworzenie API dla systemu obsługi.
  • Weryfikacja poprawności wdrożenia automatycznej obsługi CSRF.
  • Stworzenie modułu umożliwiającego przetwarzanie danych statystycznych dla filmów wideo.
  • Weryfikacja zgodności z OWASP oraz wewnętrznymi zasadami bezpieczeństwa kodu dla zrealizowanej platformy internetowej.
  • Stworzenie modułu umożliwiającego synchroniczny deployment rozwiązania dla 5 serwerów logicznych.
  • Ale przede wszystkim, tworzenie pięknego kodu, który zachwyci i obezwładni!

Wymagania

  • Posiadasz min. 5 lat doświadczenia jako PHP Developer.
  • Znasz język PHP, pracowałeś zarówno na frameworkach, jak i na czystym kodzie.
  • Znasz obiektowość w stopniu zaawansowanym.
  • Systemy bazodanowe nie są Ci obce (preferowany MySQL).
  • Posiadasz doświadczenie z systemami cache (preferowany Redis).
  • Pracowałeś z systemami wyszukiwania.
  • Znasz podstawy środowiska Linux.
  • Znajomość S.O.L.I.D będzie dużym plusem.
  • Znasz język angielski w stopniu dobrym.

Oferujemy

  • Elastyczne godziny pracy.
  • Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport, szkolenia).
  • Możliwość poszerzenia zainteresowań z dziedziny technologii internetowych.
  • Wynagrodzenie w zależności od doświadczenia: 10,000 – 15,000 netto na B2B.

Skontaktuj się z konsultantem HR Contact. Miło będzie nam Cię poznać!
Konsultant odpowiedzialny za rekrutację to: Olga Kamińska
Telefon: +48 500 035 642

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.