Dla naszego Klienta, apteki ogólnodostępnej, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Kierownik Apteki, Nr ref.: KA/11/19/TER, Lokalizacja: Terespol

Opis stanowiska

  • Sprawowanie opieki farmaceutycznej nad pacjentami.
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem apteki.
  • Zarządzanie zespołem, wsparcie i merytoryczna pomoc.

Wymagania

  • Uprawnienia do objęcia funkcji Kierownika Apteki (co najmniej 5-letni staż pracy w aptece lub 3-letni staż i specjalizację z zakresu farmacji aptecznej).
  • Mile widziane wcześniejsze doświadczenie w zarządzaniu apteką i personelem.
  • Umiejętność pracy w zespole, oraz zarządzaniu nim.
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość obsługi programu Kamsoft.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Komfortowe godziny pracy, pozwalające zachować równowagę między życiem prywatnym a zawodowym.
  • Pakiet bardzo atrakcyjnych benefitów w postaci prywatnej opieki medycznej, karty sportowej a także świadczeń socjalnych i ubezpieczenia na atrakcyjnych warunkach.
  • Szkolenia i premie.

Prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Skontaktuj się z nami jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów.

Miło nam będzie Ciebie poznać!

Twój konsultant to: Katarzyna Jopek
Numer telefonu: +48 786 955 636