AutoCad lub Siemens NX nie jest Ci obcy, ponieważ posiadasz dośwaidczenie w projektowaniu narzędzi, oprzyrządowania lub maszyn? Jeśli tak, porozmawiajmy o roli: Konstruktor ds. Oprzyrządowania, Nr ref.: KO/09/21/R, Lokalizacja: Rzeszów

Opis stanowiska

  • Wsparcie w zakresie projektowania, udoskonalania i kwestii technicznych w odniesieniu do wymagań związanych z narzędziami i urządzeniami do prac warsztatowych i testowych.
  • Zarządzanie wszystkimi danymi w stosownych systemach IT (CAD, SAP, MS Office, systemie jakości).
  • Przygotowywnie specyfikacji dotyczących produkcji T&E i związanej z nimi wymaganej dokumentacji.
  • Zapewnianie, że narzędzia spełniają wymagania prawne.

Wymagania

  • Doświadczenie w projektowaniu układów mechanicznych przyrządów obróbkowych i uchwytów mocujących.
  • Interpretacja i stosowanie technicznych instrukcji obsługi i schematów; interpretacja instrukcji obsługi producentów; metodologia projektowania i planowania.
  • Doświadczenie w obsłudze programów do projektowania 3D, w szczególności NX.
  • Znajomość języka angielskiego minimum na poziomie B2.
  • Mile widziana wiedza z zakresu remontów i procesów napraw silników samolotowych i turbogazowych, procedur i procesów naprawczych.

Oferujemy

  • Dofinansowanie zajęć sportowych.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Platforma benefitowa MyBenefit.

Dzień dobry, nazywam się Karolina i jestem odpowiedzialna za ten proces rekrutacji. W razie jakichkolwiek pytań, uprzejmie proszę o kontakt.

Kontakt: Karolina Łojko, karolina.lojko@hrcontact.co, +48 786 955 636

hrcontact.co