Posiadasz doświadczenie w pracy z serwerem Linux i zapewniasz ciągłość pracy systemów?  Jeśli tak, zacznij rozwijać się w branży fintech - dołącz do jednego z najbardziej popularnych internetowych systemów płatności, który współpracuje z największymi partnerami na całym świecie jako:  Administrator IT Ref. no:AI/10/2021/PLLokalizacja: Poznań/Zdalnie

Opis stanowiska

  • Instalacja i konfiguracja usług w Data Center.
  • Wdrażanie i utrzymanie systemów serwerowych oraz webowych.
  • Monitorowanie infrastruktury IT, minimalizowanie ryzyka wystąpienia awarii.
  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów.
  • Zabezpieczanie danych poprzez nadzór nad prawidłowym wykonywaniem kopii bezpieczeństwa.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań i technologii.
  • Przygotowywanie procedur i dokumentacji.
  • Udział w projektach informatycznych.

Wymagania

  • Umiejętność administracji serwerami Linux.
  • Umiejętność administracji systemami webowymi (HAProxy, Nginx, LiteSpeed, RabbitMQ, Redis, itp.).
  • Znajomość rozwiązań HA dla bazy danych MySQL.
  • Znajomość systemów automatyzacji Ansible, Puppet.
  • Znajomość systemów wirtualizacji oraz konteneryzacji (VMware, Proxmox, Docker).
  • Znajomość zagadnień związanych z administracją i bezpieczeństwem systemów informatycznych.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo duże zaangażowanie w powierzone obowiązki i stałe poszerzanie swojej wiedzy.
  • Skuteczność i szybkość działania, aktywność.

Mile widziane:

  • Znajomość rozwiązań HashiCorp (Nomad, Consul, Vault).
  • Znajomość systemów monitorowania ELK, Grafana, Prometheus.

Oferujemy

  • Możliwość pracy 100% zdalnie bądź hybrydowo.
  • Lekcje języka angielskiego w godzinach pracy.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Prywatną opiekę medyczną.

Dzień dobry, nazywam się Kristina i jestem odpowiedzialna za ten proces rekrutacji. W razie jakichkolwiek pytań, uprzejmie proszę o kontakt.

Kontakt : Kristina Wołkotrub, kristina.wolkotrub@hrcontact.co, +48 786 955 635

hrcontact.co